• slider-foto.png

Promocja w sklepie elemix

Dla zamówień zestawów promocyjnych odkurzaczy centralnych 

od kwoty 3 tysiące złotych

Montaż i dowóz
jednostki centralnej
do 120 km w cenie zakupu*

*tylko dla klientów indywidualnych

zapraszamy na zakupy !

Panel Klienta

Wyszukaj

Dogodny system ratalny


Odkurzacze centralne sklep, cena - Elemix

Regulamin Sklepu


Za produkty zamówione w Firmie ELEMIX płatności dokonywane są gotówką, przelewem – przedpłatą na konto bankowe .

U nas kupisz na raty!!!

Produkty można odebrać osobiście w siedzibie firmy:

ul. Kostrogaj 6

09-400 Płock

lub przesyłka kurierem

Dane do płatności:

ELEMIX Ryszard Gąsiorowski

ul. Kostrogaj 6

 

09-400 PłockNIP: 774-127-86 66

Nr konta PKO BP Inteligo 50102055581111136721200039

Nr konta mBank 43114020040000340252162145

UWAGA : WSZYSTKIE ZESTAWY PROMOCYJNE JEDNOSTEK CENTRALNYCH ZAKUPIONE W NASZYM SKLEPIE   MONTAŻ I DOWÓZ GRATIS W PROMIENIU       120 KM. OD PŁOCKA . 

 

 

Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem www.elemix.otwarte24.pl , prowadzony jest przez firmę ELEMIX nr NIP 774-127-86-66 , z siedzibą ul. Kostrogaj 6, 09-400 Płock   1.Wszystkie podane w sklepie ceny zawierają podatek VAT
   2.Zamówienia w sklepie można składać poprzez sklep internetowy lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   3.Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wymaganych w formularzu danych adresowych i numeru telefonu umożliwiającego ewentualną weryfikację rzetelności złożonego zamówienia.
   4.Po otrzymaniu zamówienia pracownik firmy Elemix skontaktuje się z Zamawiającym w celu potwierdzenia zamówienia . Zamówienia których potwierdzenie nie jest możliwe w ciągu 7 dni roboczych zostaną anulowane .
   5.Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej , firmy kurierskiej i osobiście. Dowód zakupu jest dołączany do przesyłki, przesłany osobnym listem lub e-mailem. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy.
   6.Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie: przelewem – przedpłatą na konto bankowe , oraz za pobraniem przy odbiorze.
   7.Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
   8.W uzasadnionych przypadkach sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty - każdorazowo podając przyczynę takiego działania.
   9.Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.

Gwarancja

1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym Elemix są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta lub importera.
2. Wraz z odkurzaczem Klient otrzymuje pisemną gwarancję, która określa m.in. okres trwania gwarancji i procedurę postępowania gwarancyjnego.


Zwroty

  10.Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni  od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić.
  11.Zwracany produkt nie może nosić znamion używania , musi mieć oryginalne i nie uszkodzone opakowanie , kompletne wyposażenie i akcesoria oraz dokumenty sprzedaży produktu .
  12.Koszt odesłania ponosi Klient.
  13.Chcąc zwrócić towar prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia adresu .
  14.Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej wartości towaru w ciągu 14 dni na wskazane konto bankowe.
  15.Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych za pobraniem .

Postanowienia końcowe

   1.Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką potwierdzenia zamówienia.
   2.Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby nie satysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby sprzedawcy.


Pozostałe

1. Firma Elemix zastrzega sobie możliwość błędów w opisie produktów. Zdjęcia produktów są jedynie przykładowe, w szczególności w zakresie kolorystyki odkurzaczy, drobnych zmian estetycznych akcesoriów, jednak nie mających wpływu na użytkowanie i funkcjonalność.
2. Promocje obowiązują do wyczerpania zapasów.
3. W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Dane do płatności:

ELEMIX Ryszard Gąsiorowski

ul. Kostrogaj 6

09-400 PłockNIP: 774-127-86 66

Nr konta PKO BP Inteligo 50102055581111136721200039

Polecane produkty