O firmie - Elemix

Email: biuro@elemix.com.pl

Kontakt: 609 667 688, 793 792 035

O firmie

Firma ELEMIX działa na rynku elektroinstalacyjnym od 1993 roku. Od początku swojej działalności firma dba o jakość wykonywanych usług i zadowolenie klientów. Główną działalnością firmy jest montaż instalacji elektrycznych,  alarmowych .

ELEMIX zajmuję się montażem oraz serwisem systemów alarmowych firmy SATEL oraz telewizji przemysłowej CCTV. Są to rozwiązania i udogodnienia, które poprawią bezpieczeństwo i komfort w Twoim domu i firmie.

W 1997 roku firma ELEMIX poszerzyła swoją działalność o sprzedaż, montaż i serwis systemów centralnego odkurzania. Firma współpracuje z uznanymi światowymi markami. Jest przedstawicielem amerykańskich firm: CYCLOVAC BEAM, VACUFLO.

ELEMIX proponuje swoim klientom nowoczesne technologie, które wyznaczają trendy zarówno w kraju, jak i na świecie. Budując swój dom masz okazje wdrożyć w nim między innymi nowoczesny bezprzewodowy system sterowania domem FIBARO

 ELEMIX jest także autoryzowanym instalatorem urządzeń klimatyzacyjnych i Oficjalnym Partnerem  Generalnego Dystrybutora FUJI Elektric. Posiadamy w ofercie klimatyzacje takich marek jak: PANASONIC, SAMSUNG, LG.  ELECTRA, ROTENSO, VIVAX.

Nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dobierzemy każdy produkt w taki sposób, by spełniał Twoje oczekiwania.