iraty platforma finansowa
Cyclo Vac - Elemix
elemix rozwiązania dla twojego domu i firmy

Cyclo Vac

Cyclo Vac – najlepsze odkurzacze na rynku!
 
 
Cyclo Vac to jeden z najlepszych na świecie producentów odkurzaczy centralnych. Produkty tej marki znajdują się w milionach budynków, których mieszkańcy są zadowoleni z wyboru. Od 50 lat Cyclo Vac jest liderem na wymagającym rynku Kanady. Jest niezawodny i niespotykanie wydajny. Cyclo Vac odkurzacze centralne posiadają 25-letnią gwarancję.
 
  • Klucz do dobrego samopoczucia

Nasze wyjątkowe systemy filtracji pozwalają użytkownikom codziennie cieszyć się niespotykanie czystym powietrzem. Nasze odkurzacze wyposażone są w rozwiązania technologiczne zaprojektowane dla podnoszenia komfortu życia. Bogata oferta akcesoriów do sprzątania pozwala zapewnić optymalne wykorzystanie naszych systemów.

  • Renomowana niezawodność

Nie ważne czy chodzi o sposób filtracji, wydajność i moc silnika czy stopień wyciszenia, w każdej z tych kwestii Cyclo Vac zyskał miano światowego lidera oferując najwyższej jakości produkty o renomowanej niezawodności.

  • Niezwykła gwarancja

Jakość zastosowanych komponentów i dbałość o procesy produkcyjne sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować dożywotnią gwarancję na obudowę naszych urządzeń. Na silniki i podzespoły elektryczne aż do 25 lat gwarancji, a także do 5 lat gwarancji na akcesoria do sprzątania.

  • Najwyższa jakość

Cyclo Vac to szeroki wybór najwyższej jakości produktów podnoszących komfort życia i pozwalającym użytkownikom na korzystanie z niebywale czystego powietrza. Dzięki unikalnej jakości użytych podzespołów i nowatorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym możemy zapewnić niespotykaną trwałość i wydajność naszych urządzeń. Zaangażowanie naszego zespołu sprawia, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom naszych klientów.

  • Fachowa wiedza profesjonalistów

Prawie 60 lat badań i doświadczeń sprawiło, że dzisiaj Cyclo Vac to lider w zakresie innowacyjności i nowatorskich rozwiązań. Ma to swoje odzwierciedlenie w bogatej ofercie produktowej.