iraty platforma finansowa
Beam - Elemix
elemix rozwiązania dla twojego domu i firmy

Beam

Firma świętuje 60-lecie swojego udziału w tworzeniu historii branży centralnego odkurzania. Nieprzerwane nowatorstwo w branży i niezłomna troska o satysfakcję klienta sprawiły, że Beam stał się światowym liderem w sprzedaży systemów centralnego odkurzania. Sam system natomiast, znajduje się wśród najszybciej rozwijających się udogodnień w nowo-budowanych domach. To właśnie dzięki temu mają Państwo pewność, że zakupią u nas profesjonalny i niezawodny odkurzacz centralny.

Sprzedaż systemu centralnego odkurzania Beam podwaja się co roku. Obecnie systemy Beam są najczęściej instalowanymi systemami centralnego odkurzania, tak w kraju jak i za granicą. Należy nadmienić, że odkurzacze centralne Beam zapewniają najwyższą siłę ssania, a dodatkowo, skuteczne odprowadzanie kurzu i innych zanieczyszczeń do specjalnego zbiornika.

Odkurzacz centralny to moc oraz wygoda, jakiej nie spotkasz w tradycyjnych odkurzaczach. Zaawansowane metody filtracji pozwalają na usunięcie do 99.6% zanieczyszczeń, natomiast moc ssąca dochodzi do 868 AirWatt. Oznacza to, że odkurzacze centralne Beam mają niezwykle konkurencyjne parametry w stosunku do urządzeń innych producentów.

Zapewniamy, że będą Państwo w stu procentach zadowoleni z użytkowania każdego odkurzacza centralnego dostępnego w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że te innowacyjne urządzenia nie tylko ułatwią Państwu sprzątanie, ale sprawią, że będzie ono dużo bardziej efektywne i skuteczne. Gwarantujemy najwyższą jakość odkurzaczy centralnych Beam. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej lub jeszcze nie wiesz, czym jest odkurzacz centralny – zadzwoń do nas!

Montaż zestawów GRATIS w obrębie 120 km od Płocka.

tel.609667688