Fotowoltaika - Elemix

Email: biuro@elemix.com.pl

Kontakt: 609 667 688, 793 792 035

Fotowoltaika

Zadzwoń lub napisz do nas – na podstawie zebranych danych dobierzemy optymalną instalację do potrzeb Państwa domu lub firmy.

Przygotujemy za Państwa wszelkie dokumenty i formalności związane z dotacją 5000 zł z programu “Mój Prąd”

Jeżeli będzie taka potrzeba, Nasz doradca finansowy dobierze dla Państwa najbardziej korzystną formę finansowania w formie kredytu lub leasingu.

Firma Elemix zapewnia profesjonalny montaż przez wykwalifikowaną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem.

Po wykonaniu montażu, zgłosimy za Państwa odbiór instalacji do Zakładu Energetycznego który w ciągu 30 dni od dnia montażu wymieni Państwa licznik na dwukierunkowy po czym nastąpi uruchomienie instalacji.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Firma ELEMIX działa na rynku elektroinstalacyjnym od 1993 roku. Od początku swojej działalności firma dba o jakość wykonywanych usług i zadowolenie klientów. Główną działalnością firmy jest montaż instalacji elektrycznych,  alarmowych oraz jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu odnawialnych źródeł energii (FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA). Nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dobierzemy każdy produkt w taki sposób, by spełniał Twoje oczekiwania.

NASZE REALIZACJE

Firma ELEMIX zapewnia panele fotowoltaiczne wysokiej jakości od najlepszych producentów z Polski, Niemiec oraz Chin. W naszej ofercie znajdziecie Państwo panele uznanych marek między innymi: ZNShine, Risen, LG Solar, Ja Solar, Q-Cells czy Bauer.

Oferujemy Falowniki uznanych marek na rynku fotowoltaicznym które cechują się wysoką sprawnością i uzyskują optymalną wydajność energetyczną. Montowane przez nas falowniki możemy sterować przez wbudowany moduł wifi oraz dedykowaną aplikację która pozwala na monitoring pracy paneli fotowoltaicznych.

Bezpłatna analiza – Zadzwoń lub napisz do nas – na podstawie zebranych danych dobierzemy optymalną instalację do potrzeb Państwa domu lub firmy.

Program “Mój Prąd” –  Przygotujemy za Państwa wszelkie dokumenty i formalności związane z dotacją 5000 zł z programu “Mój Prąd”

Kredyt  – Jeżeli będzie taka potrzeba, Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najbardziej korzystną formę finansowania w formie niskooprocentowanego kredytu z Alior Bank.

Montaż – Firma Elemix zapewnia profesjonalny montaż przez wykwalifikowaną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem.

Odbiór instalacji – Po wykonaniu montażu, zgłosimy za Państwa odbiór instalacji do Zakładu Energetycznego który w ciągu 30 dni od dnia montażu wymieni Państwa licznik na dwukierunkowy po czym nastąpi uruchomienie instalacji.