iraty platforma finansowa
Fotowoltaika - Elemix
elemix rozwiązania dla twojego domu i firmy

Fotowoltaika

ZAPYTAJ O WYCENĘ

biuro@elemix.com.pl

kom. 609-667-688

kom. 793-792-035

 

Zadzwoń lub napisz do nas – na podstawie zebranych danych dobierzemy optymalną instalację do potrzeb Państwa domu lub firmy.

Przygotujemy za Państwa wszelkie dokumenty i formalności związane z dotacją 5000 zł z programu “Mój Prąd”

Jeżeli będzie taka potrzeba, Nasz doradca finansowy dobierze dla Państwa najbardziej korzystną formę finansowania w formie kredytu lub leasingu.

Firma Elemix zapewnia profesjonalny montaż przez wykwalifikowaną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem.

Po wykonaniu montażu, zgłosimy za Państwa odbiór instalacji do Zakładu Energetycznego który w ciągu 30 dni od dnia montażu wymieni Państwa licznik na dwukierunkowy po czym nastąpi uruchomienie instalacji.

Firma ELEMIX działa na rynku elektroinstalacyjnym od 1993 roku. Od początku swojej działalności firma dba o jakość wykonywanych usług i zadowolenie klientów. Główną działalnością firmy jest montaż instalacji elektrycznych,  alarmowych oraz jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu odnawialnych źródeł energii (FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA). Nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dobierzemy każdy produkt w taki sposób, by spełniał Twoje oczekiwania.

panel fotowoltaiczny

NASZE REALIZACJE

Firma ELEMIX zapewnia panele fotowoltaiczne wysokiej jakości od najlepszych producentów z Polski, Niemiec oraz Chin. W naszej ofercie znajdziecie Państwo panele uznanych marek między innymi: ZNShine, Risen, LG Solar, Ja Solar, Q-Cells czy Bauer.

Oferujemy Falowniki uznanych marek na rynku fotowoltaicznym które cechują się wysoką sprawnością i uzyskują optymalną wydajność energetyczną. Montowane przez nas falowniki możemy sterować przez wbudowany moduł wifi oraz dedykowaną aplikację która pozwala na monitoring pracy paneli fotowoltaicznych.

Bezpłatna analiza – Zadzwoń lub napisz do nas – na podstawie zebranych danych dobierzemy optymalną instalację do potrzeb Państwa domu lub firmy.

Program “Mój Prąd” –  Przygotujemy za Państwa wszelkie dokumenty i formalności związane z dotacją 5000 zł z programu “Mój Prąd”

Kredyt  – Jeżeli będzie taka potrzeba, Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najbardziej korzystną formę finansowania w formie niskooprocentowanego kredytu z Alior Bank.

Montaż – Firma Elemix zapewnia profesjonalny montaż przez wykwalifikowaną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem.

Odbiór instalacji – Po wykonaniu montażu, zgłosimy za Państwa odbiór instalacji do Zakładu Energetycznego który w ciągu 30 dni od dnia montażu wymieni Państwa licznik na dwukierunkowy po czym nastąpi uruchomienie instalacji.