iraty platforma finansowa
Fotowoltaika - Elemix
elemix rozwiązania dla twojego domu i firmy

Fotowoltaika

ZAPYTAJ O WYCENĘ

biuro@elemix.com.pl

kom. 609-667-688

kom. 793-792-035

Zadzwoń lub napisz do nas – na podstawie zebranych danych dobierzemy optymalną instalację do potrzeb Państwa domu lub firmy.

Przygotujemy za Państwa wszelkie dokumenty i formalności związane z dotacją 5000 zł z programu “Mój Prąd”

Jeżeli będzie taka potrzeba, Nasz doradca finansowy dobierze dla Państwa najbardziej korzystną formę finansowania w formie kredytu lub leasingu.

Firma Elemix zapewnia profesjonalny montaż przez wykwalifikowaną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem.

Po wykonaniu montażu, zgłosimy za Państwa odbiór instalacji do Zakładu Energetycznego który w ciągu 30 dni od dnia montażu wymieni Państwa licznik na dwukierunkowy po czym nastąpi uruchomienie instalacji.

Fotowoltaika – ekologiczna energia

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu instalacji korzystających z odnawialnych źródeł energii. Pozyskiwanie prądu w sposób ekologiczny staje się coraz bardziej popularne. Użytkownicy domów jednorodzinnych, ale także zakładów przemysłowych dostrzegają zalety takich rozwiązań, tym bardziej, że bardzo często pozwalają one na uzyskanie wymiernych oszczędności. Tak jest między innymi w przypadku fotowoltaiki i systemów rekuperacji, które znajdziesz w naszej ofercie. Oferujemy kompleksowy zakres usług, włącznie z pomocą w uzyskaniu dofinansowań montażu alternatywnych źródeł energii.

panel fotowoltaiczny

NASZE REALIZACJE

Firma ELEMIX dostarcza panele fotowoltaiczne wysokiej jakości od najlepszych producentów z Polski, Niemiec oraz Chin. W naszej ofercie znajdziecie Państwo panele uznanych marek między innymi:

  • ZNShine,
  • Risen,
  • LG Solar,
  • Ja Solar,
  • Q-Cells,
  • Bauer.

To wiodący producenci, którzy zapewniają doskonałą jakość urządzeń.

Panele fotowoltaiczne – montaż i doradztwo

Oferujemy Falowniki uznanych marek na rynku fotowoltaiki, które cechują się wysoką sprawnością i uzyskują optymalną wydajność energetyczną. Montowanymi przez nas falownikami można sterować przez wbudowany moduł wifi oraz dedykowaną aplikację która pozwala na monitoring pracy paneli fotowoltaicznych.

Bezpłatna analiza – Zadzwoń lub napisz do nas – na podstawie zebranych danych dobierzemy optymalną instalację fotowoltaiczną do potrzeb Twojego domu lub firmy.

  • Program “Mój Prąd” –  Przygotujemy za Państwa wszelkie dokumenty i formalności związane z dotacją 5000 zł z programu “Mój Prąd”
  • Kredyt  – Jeżeli będzie taka potrzeba, Nasi doradcy dobiorą dla Ciebie najkorzystniejszą formę finansowania w formie niskooprocentowanego kredytu z Alior Bank.
  • Montaż – Firma Elemix zapewnia profesjonalny montaż przez wykwalifikowaną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem.
  • Odbiór instalacji – Po wykonaniu montażu, zgłosimy za Państwa odbiór instalacji do Zakładu Energetycznego który w ciągu 30 dni od dnia montażu wymieni Twój licznik na dwukierunkowy po czym nastąpi uruchomienie instalacji.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.