iraty platforma finansowa
Grzejniki podtynkowe - Elemix
elemix rozwiązania dla twojego domu i firmy

Grzejniki podtynkowe

Grzejniki podtynkowe 3thermo – nowoczesne ogrzewanie

GRZEJNIKI PODTYNKOWE

Szukasz nowoczesnej technologii grzewczej, która pozwoli Ci zmniejszyć rachunki za ogrzewanie, a przy tym zapewni komfort wszystkim domownikom? Jednym z polecanych rozwiązań są grzejniki podtynkowe 3thermo. Jest to innowacyjna technologia grzewcza opracowana przez polskich inżynierów i nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami. Dlaczego warto zdecydować się na takie ogrzewanie?

Przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Grzejniki podtynkowe 3thermo są montowane w ścianach zewnętrznych, dzięki czemu eliminują straty ciepła tam, gdzie one powstają. Sprawiają, że zimne dotąd ściany nie tylko emitują przyjemne ciepło, ale także nie powalają by „uciekało” ono na zewnątrz.


Grzejniki podtynkowe – dla zdrowia i komfortu

Kolejną zaletą są kwestie zdrowotne. Grzejniki podtynkowe 3thermo są polecane do domów, w których mieszkają alergicy. Jest to jedyne źródło ogrzewania, które nie osusza powietrza wewnątrz, a wręcz przeciwnie. Ściany są ogrzewane od środka, co oznacza, że wilgoć przedostaje się do pomieszczenia, zapobiegając rozwojowi grzybów i pleśni pod tynkiem oraz w naturalny sposób nawilżając powietrze, co jest korzystne dla zdrowia. Co istotne, grzejniki podtynkowe 3thermo mogą zastąpić system klimatyzacji, ponieważ latem odbierają ciepło nagromadzone w pomieszczeniach.

Warto wspomnieć także o bezpieczeństwie. Grzejniki podtynkowe 3thermo zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować do zera ryzyko wystąpienia awarii. Nawet jeśli zostaną uszkodzone w sposób mechaniczny, nie ma możliwości, aby woda wydostała się z nich na zewnątrz.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.
Zapraszamy!

 

 

Grzejniki podtynkowe to możliwość wykonania ogrzewania ściennego w cenie zbliżonej do zwykłej „podłogówki”.

Nowatorskie rozwiązanie radiatorowe zmieniające sposób i efektywność przekazywania ciepła poprzez ograniczenie jego strat sprawia, że system potrafi wygenerować oszczędności rzędu 40-50% energii w stosunku do rozwiązań konwekcyjnych. Dla nowych wymagań stawianych obecnie przegrodom zewnętrznym w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym to prawdziwa rewolucja. Uniwersalna konstrukcja i wielość zastosowań sprawia, że nie potrzebujesz nic więcej.

 

Grzejniki ukryte w płycie betonowej.

 

Produkt dedykowany jest do użytkowników, którzy gustują w surowych wnętrzach i jednocześnie nie zamierzają rezygnować z komfortu. Jak wiadomo systemy płaszczyznowe charakteryzują się idealnym rozkładem temperatur co zdecydowanie poprawia komfort grzewczy a także efektywność układu.