iraty platforma finansowa
Vacuflo - Elemix
elemix rozwiązania dla twojego domu i firmy

Vacuflo

vacuflo

Polecane przez nasz sklep odkurzacze centralne VACUFLO® i ELEMENT™ są produkowane przez amerykańską firmę H-P Products, mającą swoją siedzibę w Louisville w stanie Ohio w USA. Firma ta, będąc pionierem w branży, swój pierwszy odkurzacz centralny wprowadziła na rynek amerykański już w roku 1955 roku.

Urządzenie to posiadało wydmuch powietrza na zewnątrz budynku i nie wymagało stosowania wymiennych filtrów i worków na zanieczyszczenia. Już od samego początku wysiłki firmy skupiły się głównie na rozwoju rozwiązań i technologii dla systemów centralnego odkurzania tak aby ich stosowanie było bardziej wygodne i efektywne. Odkurzacze centralne H-P Products zrewolucjonizowały branżę gdyż posiadały wiele innowacji i udogodnień takich jak: automatyczne gniazda ssące, lekkie rury wykonane z PCV czy też elastyczne plastikowe węże ssące. Chęć zaspokojenia rosnących wymagań klientów zaowocowała trzema liniami produktowymi odkurzaczy centralnych o różnych cenach: VACUFLO True Cyclonic®, ELEMENT i VACUFLO Filtered Cyclonic™ wraz z kompletną ofertą akcesoriów i zestawów do sprzątania.

Od momentu wprowadzenia w 1955 roku pierwszych odkurzaczy centralnych firma H-P Products zdobyła światową sławę jako producent niezawodnych i najwyższej jakości systemów i urządzeń. Obecnie firma dostarcza swoje produkty, poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą, praktycznie do wszystkich krajów na całym świecie, w tym także do Polski.

Odkurzacze Centralne firmy VACUFLO charakteryzują się wykorzystaniem Technologii Filtracji Cyklonicznej:

Uzyskanie maksymalnej siły ssącej, niezmiennej w trakcie użytkowania systemu centralnego odkurzania, wymaga zastosowania efektywnego sposobu filtracji. Worki i filtry mogą się zapychać, przez co zmniejsza się podczas eksploatacji wydajność jaką oferuje odkurzacz centralny. Cena worków i filtrów również podnosi koszty użytkowania tego sprzętu. Jedynym sposobem filtracji, który gwarantuje niezmienną siłę ssącą w trakcie użytkowania jest opatentowana metoda prawdziwie cyklonicznej separacji zanieczyszczeń. Filtracja Cykloniczna to metoda oddzielania cząsteczek ciał stałych, czyli kurzu, piasku, sierści i innych stałych zanieczyszczeń ze strumienia powietrza bez użycia worków i filtrów. Sama metoda jest bardzo prosta i wykorzystuje podstawowe prawa fizyki. Zassane powietrze wprowadzane jest w ruch wirowy wewnątrz odkurzacza centralnego oferowanego przez nasz sklep i kierowane w dół. Na cząsteczki stałe zaczyna działać siła odśrodkowa, której wartość wraz ze zmniejszaniem się promienia wirowania, w skutek modulacji strumienia przez stożek cykloniczny, rośnie wypychając zanieczyszczenia na zewnątrz. Nad zbiornikiem na zanieczyszczenia następuje gwałtowna zmiana kierunku przepływu zassanego powietrza z wirującego w dół na liniowy w górę, w kierunku turbiny silnika. W tym momencie następuje wytrącenie 96-98% cząsteczek ciał stałych, które pod wpływem działających na nie sił odpadają w dół do zbiornika na zanieczyszczenia. Pozostałe mniej niż 5% zanieczyszczeń jest wydalane przez odkurzacz centralny na zewnątrz budynku (jednostki True Cyclonic) lub zostają uwięzione w wysoko wydajnym filtrze (Filtered Cyclonic).

Jednostki centralne True Cyclonic to rozwiązanie sprawdzone przez całą rzeszę zadowolonych klientów na całym świecie. Gwarancja 7-lat. Jeśli więc szukają Państwo najlepszego odkurzacza centralnego, to oferta naszego sklepu jest pod tym względem zdecydowanie najkorzystniejsza.

Montaż zestawów promocyjnych odkurzaczy centralnych do 120 km od Płocka w cenie zakupu.

Zobacz film o nowoczesnej instalacji centralnego odkurzania z chowanym wężem w ścianę

System Hide-A-Hose